Skåp för tillbehör - Amelia 60 x 110cm



Nyckelhängare
Skåpet för tillbehör är utrustat med 6 nyckelkrokar. Ingår i standardutrustning.

Touch-brytare

WiFi väderstation
WiFi väderstationen håller dig uppdaterad med aktuell tid, temperatur och väder på din plats. Anpassa dina kläder till förhållandena utanför. Visar inom- och utomhustemperatur (i Celsius eller Fahrenheit). Väderstationen ställs in med en mobilapp på mobilen. Stationen är belyst oavsett spegelns belysning. Väderstationen är under konstant kraft, vilket gör att enheten går kontinuerligt.

Klocka med pekskärm
Med vår spegel kommer du inte att vara försenad längre! Klockan med LED skärm ser till att du håller reda på tiden under din dagliga rutin. Displayens storlek på spegelytan: 7 × 1,5 cm. Klockan är belyst oavsett spegelns belysning. Klockan med pekfunktion är under konstant kraft, vilket gör att enheten går kontinuerligt.

USB-uttag
Moderna produkter behöver moderna lösningar. Därför kan du köpa till USB-uttag för din produkt. De monteras på den första nischens övre del.

Induktionsladdare
För trådlös laddning av mobilen – lägg den bara på batterisymbolen.
1 laddare - monteras den på höger sida på den nedre hyllan.
2 laddare - monteras de på höger sida och mitt på den nedre hyllan.
3 laddare - monteras de på höger och vänster sida samt mitt på den nedre hyllan.

Bluetooth högtalare
Anslut din telefon till högtalarna i skåpet och njut av musik i alla rum. Två högtalare osynliga för användaren med max räckvidd på 10m.
Är spegeln installerad? Lägg till ett foto med hashtaggen #Artforma_com, för att hamna i den unika gruppen av tusentals nöjda kunder!









